kiev.municipal.blood.centre@ukr.net     телефон: 067 169 70 80; 067 169 72 75; +38 044 453 98 63
Експедиція телефон: +38 044 468 27 95, +38 (067) 169 89 22 (Цілодобово)
Відділення трансфузіології (пр. Алішера Навої, 1):
+38 067 169 56 65
+38 044 512 00 22 Експедиція

Прикордонники долучилися до “Днів донорства”

Прикордонники долучилися до “Днів донорства”

На базі Головного військово-медичного клінічного центру Державної прикордонної служби України за участі представників “Київського міського центру крові” розпочались “Дні донорства”, – інформують у прес-служби АДПСУ.

Захід приурочений Всесвітньому дню боротьби з раком та проводиться з метою створення запасів і препаратів крові для потреб військовослужбовців, ветеранів Державної прикордонної служби України, членів їх сімей, а також для тяжкохворих дітей міста Києва.

До Головного військово-медичного клінічного центру сьогодні прибуло  150 військовослужбовців та персоналу прикордонного відомства, які виявили бажання стати донорами крові.

– Вже ці заходи проводилися, але не в такому масштабному вигляді, – зазначив лікар-анестезіолог ГВМКЦ ДПСУ Дмитро Сухомовський. – Завжди потрібна кров для військовослужбовців, які знаходилися раніше в АТО, а зараз в ООС. І ми хочемо показати приклад для всіх, що наші військовослужбовці  для своїх колег, і не тільки для колег, але й для інших громадян України можуть створити банк крові,  – додав лікар.

– Кров потрібна постійно. От уявіть собі – ми видаєм кров на всі медичні заклади Києва. Ми не можемо вгадати, яка потрібна сьогодні – перша, друга, третя чи четверта. Ми створюємо запаси цієї крові, і буває, що, наприклад, якась важка операція і однієї групи крові потрібно майже 5 літрів за один раз,- зауважив керівник виїзної бригади “Київського міського центру крові” Сергій Короткоручко.

Варто зазначити, що захід буде проходити три дні поспіль, 4, 5 та 6 лютого. У ці дні до шпиталю прибуватимуть військовослужбовці  Адміністрації Держприкордонслужби та підрозділів центрального підпорядкування.Уся зібрана кров зберігатиметься в “Київському міському центрі крові”.

Зазначимо, що такі заходи у підрозділах Державної прикордонної служби проходять не вперше. Вже на початку цього року та протягом минулого близько сотні військовослужбовців Східного, Західного, Азово-Чорноморського регіональних управлінь та підрозділів ставали донорами крові.

Напишіть коментар

Ім'я*

Email* (ніколи не опубліковано)

Сайт