kiev.municipal.blood.centre@ukr.net     телефон: 067 169 70 80; 067 169 72 75; +38 044 453 98 63
Експедиція телефон: +38 044 468 27 95, +38 (067) 169 89 22 (Цілодобово)
Відділення трансфузіології (пр. Алішера Навої, 1):
+38 067 169 56 65
+38 044 512 00 22 Експедиція

Із 6 березня у столиці запроваджується сталий графік роботи виїзних бригад Київського міського центру крові – Валентина Гінзбург (+перелік адрес)

Із 6 березня у столиці запроваджується сталий графік роботи виїзних бригад Київського міського центру крові – Валентина Гінзбург (+перелік адрес)

Із 6 березня в столиці запроваджується сталий графік роботи виїзних бригад Київського міського центру крові. Про це повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург.

За її словами, окрім прийому донорів у стаціонарних філіях, що розташовані на лівому та правому берегах столиці, Центр крові працює і у виїзному форматі. Зазвичай бригада виїжджає за попередньою домовленістю з колективами в установи, на підприємства тощо.

«З понеділка ми пропонуємо донорам ще доступніший варіант. За спеціальним графіком, розробленим з урахуванням територіального принципу, виїзна бригада прийматиме всіх охочих здати кров за різними адресами. Графік незмінний. Хіба що за форсмажорних обставин доведеться переносити адреси, про що ми обов’язково будемо повідомляти додатково», – пояснила Валентина Гінзбург.

Директорка Департаменту зауважила, що наразі виїзна бригада працюватиме на базі закладів охорони здоров’я, проте згодом до них можуть приєднатися й адреси інших установ.

Валентина Гінзбург нагадала, що практично днями на базі Київського міського центру крові було створено Банк довгострокового зберігання еритроцитів. Він дозволяє роками зберігати компоненти рідкісних груп крові, які часто виявляються у дефіциті, коли терміново потрібні, або потрібні у великій кількості під час надзвичайних подій. Зокрема, і через цю можливість фахівці запрошують донорів із негативним резусом, а також всіх, хто хоче та може за станом здоров’я, зробити свій внесок у Велику перемогу й у такий спосіб.

«Серед іншого, сьогодні вкрай важливим є підтримувати запаси безпечної та якісної донорської крові, яка допомагає не тільки рятувати життя наших захисників, а й надавати необхідну медичну допомогу цивільному населенню. І саме завдяки активності донорів Київ у найзапекліші перші дні нападу ворога не знав дефіциту у компонентах крові. Це велика справа звичайних людей з надзвичайними серцями. Дякую! Миру нашій країні!» – зазначила Валентина Гінзбург.

з/п

Назва установи/закладу охорони здоров’я Адреса закладу Виїзд
1 КНП «Київська міська студентська поліклініка» вул. Політехнічна, 25/29,

1 поверх

1 понеділок місяця
2 КНП «Київська міська клінічна лікарня № 8» вул. Ю. Кондратюка, 8, центральний корпус (лікарняний банк), 2 поверх 2 четвер місяця
3 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Деснянського району м. Києва вул. Драйзера, 19, 1 поверх 3 понеділок місяця
4 КНП «Київська міська клінічна лікарня № 1» вул. Харківське шосе, 121, приміщення Київського медичного університету, 1 поверх 3 середа місяця
5 КНП «Київська міська клінічна лікарня № 6» вул. Вадима Гетьмана, 3, поліклініка 2 поверх 4 вівторок місяця
6 КНП «Київська міська клінічна лікарня № 10» просп. Голосіївський, 59-Б, хірургічний корпус, 2 поверх 4 четвер місяця

 

Напишіть коментар

Ім'я*

Email* (ніколи не опубліковано)

Сайт