kmck@health.kiev.ua     телефон: +38 044 440 6011
Експедиція телефон: +38 044 453 73 56 (Цілодобово)
Філія Пимоненка 8: +38 044 465 43 63

Відділ організації трансфузіологічної допомоги з експедицією

Відділ організації трансфузіологічної допомоги з експедицією  Київського міського центру крові працює цілодобово, забезпечуючи потребу у компонентах донорської крові більше ніж 100 закладів охорони здоровя міста Києва.

Експедиція обладнана холодильниками та морозильними камерами для зберігання компонентів та препаратів донорської крові до часу видачі їх до лікувального закладу.

Черговий експедиції цілодобово приймає замовлення на компоненти та препарати крові від лікувальних установ телефоном та організовує їх доставку транспортом КМЦК у спеціальних термосумках з охолоджуючими елементами.

Планові замовлення приймаються з 9 до 12 години ранку, термінові – цілодобово. Замовлення на трансфузійні середовища приймаються тільки від відповідальних осіб за надання трансфузіологічної допомоги у лікувальному закладі, у вечірні години від відповідального чергового лікаря по лікувальній установі з обов’язковим зазначенням його прізвища.

До експедиції компоненти  крові надходять обстеженими на  антітіла до ВІЛ 1,2, гепатиту (В), (С), збудників сифілісу. Свіжозаморожена донорська плазма після карантинізації протягом 6 місяців.