kiev.municipal.blood.centre@ukr.net     телефон: 067 169 70 80; 067 169 72 75; +38 044 453 98 63
Експедиція телефон: +38 044 468 27 95, +38 (067) 169 89 22 (Цілодобово)
Відділення трансфузіології (пр. Алішера Навої, 1):
+38 067 169 56 65
+38 044 512 00 22 Експедиція

Усі Новини

Прийом донорів у зв’язку з ремонтом

Шановні донори!

       Від імені адміністрації КНП «Київський міський центр крові» повідомляємо Вас, у зв’язку з капітальним ремонтом ІІ поверху основного корпусу підприємства, основний забір донорської крові з 12 жовтня 2020 року буде здійснюватися за адресами: вул. М. Пимоненка, 8, з 08:00 до 16:00,    (телефон для довідок: (044) 465-43-63) та П. Запорожця, 26, з 08:00 до 15:00, (телефон для довідок: (093) 158-47-55).

“Подумай про інших, здай кров, поділись життям”

Щороку 14 червня країни всього світу відзначають Всесвітній день донора крові (ВДДК). Ця подія є приводом для залучення уваги громадськості до питання про потреби людства в безпечній крові та продуктах крові і висловлення подяки донорам крові за те, що вони, здаючи кров, допомагають рятувати життя людей.

Донорська кров – це цінний ресурс як при плановому лікуванні, так і при наданні невідкладної допомоги. Завдяки їй пацієнти з небезпечними для життя патологіями можуть жити довше і мати більш високу якість життя. Донорська кров також може бути необхідна при складних медичних і хірургічних процедурах. Переливання крові має життєво важливе значення при лікуванні поранених в умовах надзвичайних ситуацій будь-якого типу (природні катастрофи, аварії, збройні конфлікти і т.д.) і грає найважливішу роль при наданні акушерської та перинатальної допомоги.

Служба крові, що забезпечує доступ пацієнтів до безпечної донорської крові та продуктів крові в достатньому обсязі, є однією з основних складових ефективної системи охорони здоров’я. Забезпечення достатніх запасів безпечної донорської крові вимагає створення координованої на національному рівні служби переливання крові, що діє на основі добровільного і безоплатного донорства. Однак у багатьох країнах служби крові стикаються з труднощами в забезпеченні достатніх запасів, якості і безпеки донорської крові, зокрема і Україна також.

Загальнонаціональна акція «Здай кров – врятуй життя»

Адміністрація КНП «Київський міський центр крові» повідомляє.

У рамках реалізації заходів  || Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН, з 13 по 19 листопада 2023 року в Україні пройде 2-й етап всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху, присвячений питанням безпеки на дорогах в умовах воєнного стану та покликаний привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах.

У рамках Тижня просимо прийняти участь з 13 по 19 листопада 2023 року Загальнонаціональної акції «Здай кров – врятуй життя» на базі Київського міського центру крові за адресами м.Київ вулиця Максима Берлинського 12 та проспект Алішера Навої 1.

«Про проведення заходів з нагоди Всесвітнього дня серця у місті Києві»

«Про проведення заходів з нагоди Всесвітнього дня серця у місті Києві»

З метою підвищення рівня інформованості населення міста Києва щодо профілактики серцево-судинних захворювань, своєчасного виявлення факторів ризику їх виникнення, раннього виявлення серцево-судинних захворювань та зменшення рівня смертності серед населення міста Києва з нагоди Всесвітнього дня серця у місті Києві проводяться протягом

29.09.2023 – 06.10.2023 заходи до Всесвітнього дня серця та скерування пацієнтів до закладів охорони здоров’я для проходження скринінгових обстежень щодо серцево-судинних захворювань до профільних спеціалістів.

КНП «Консультативно-діагностичний центр», КНП «Київська міська студентська поліклініка», КНП «Київський міський консультативно-діагностичний центр» забезпечують:

  1. Проведення тижневика протягом 29.09.2023 – 06.10.2023 з нагоди

відзначення Всесвітнього дня серця.

  1. Проведення безвідмовного та безкоштовного обстеження пацієнтів у

кабінетах ранньої діагностики серцево-судинних захворювань.

  1. Направлення осіб на лікування до стаціонарних закладів охорони

здоров’я згідно з медичними показаннями.

  1. Керівники закладів охорони здоров’я, що надають стаціонарну

медичну допомогу, забезпечують госпіталізацію та лікування хворих за

направленнями лікарів первинної та вторинної амбулаторної ланки.

Адміністрація комунального некомерційного підприємства «Київський міський центр крові».

Адміністрація комунального некомерційного підприємства

«Київський міський центр крові».

Повідомляє.

Є вхід до будівлі центру крові без сходів

Є ліфт грузовий який забезпечує підйом маломобільних груп населення, включно

з особами, які мають інвалідність.

Адміністрація КНП «КМЦК» розглядає можливість відкриття кабінету для

прийому з особистих питань маломобільних груп населення, включно з

особами, які мають інвалідність, на першому поверсі будівлі.