kmck@kyivcity.gov.ua
    телефон: 093 199 34 16; +38 044 453 98 63
Експедиція телефон: +38 044 453 73 56, +38 044 468 27 95, +38 (068)-073-63-19 (Цілодобово)
Структурний підрозділ № 2 (вул. Петра Запорожця, 26):
+38 093 158 47 55

Усі Новини

Прийом донорів у зв’язку з ремонтом

Шановні донори!

       Від імені адміністрації КНП «Київський міський центр крові» повідомляємо Вас, у зв’язку з капітальним ремонтом ІІ поверху основного корпусу підприємства, основний забір донорської крові з 12 жовтня 2020 року буде здійснюватися за адресами: вул. М. Пимоненка, 8, з 08:00 до 16:00,    (телефон для довідок: (044) 465-43-63) та П. Запорожця, 26, з 08:00 до 15:00, (телефон для довідок: (093) 158-47-55).

“Подумай про інших, здай кров, поділись життям”

Щороку 14 червня країни всього світу відзначають Всесвітній день донора крові (ВДДК). Ця подія є приводом для залучення уваги громадськості до питання про потреби людства в безпечній крові та продуктах крові і висловлення подяки донорам крові за те, що вони, здаючи кров, допомагають рятувати життя людей.

Донорська кров – це цінний ресурс як при плановому лікуванні, так і при наданні невідкладної допомоги. Завдяки їй пацієнти з небезпечними для життя патологіями можуть жити довше і мати більш високу якість життя. Донорська кров також може бути необхідна при складних медичних і хірургічних процедурах. Переливання крові має життєво важливе значення при лікуванні поранених в умовах надзвичайних ситуацій будь-якого типу (природні катастрофи, аварії, збройні конфлікти і т.д.) і грає найважливішу роль при наданні акушерської та перинатальної допомоги.

Служба крові, що забезпечує доступ пацієнтів до безпечної донорської крові та продуктів крові в достатньому обсязі, є однією з основних складових ефективної системи охорони здоров’я. Забезпечення достатніх запасів безпечної донорської крові вимагає створення координованої на національному рівні служби переливання крові, що діє на основі добровільного і безоплатного донорства. Однак у багатьох країнах служби крові стикаються з труднощами в забезпеченні достатніх запасів, якості і безпеки донорської крові, зокрема і Україна також.

Комісійна перевірка діяльності КНП “Київський міський центр крові” в липні 2022 року

Під час комісійної перевірки КНП «Київський міський центр крові» було виявлено факти порушень чинного законодавства з боку адміністрації закладу
Зокрема комісією Департаменту охорони здоров’я на підставі вивчення документації було встановлено неодноразові випадки нарахування та виплати стимулюючих надбавок та премій керівному складу установи, що здійснювалися із грубими порушеннями трудового законодавства.
Крім того було підтверджено факти звільнення працівників за статтею без дотримання необхідної в таких ситуаціях процедури (взяття відповідного пояснення у працівника).
Також комісією виявлено неодноразові порушення керівником закладу умов контракту та умов колективного договору.
Ці та інші результати роботи комісії було доведено до відома співробітників КНП «Київський міський центр крові».
Висновки комісійної перевірки направлені до контролюючих органів для подальшого опрацювання та реагування.
КНП «Київський міський центр крові» працює у штатному режимі та безперебійно забезпечує заклади охорони здоров’я донорською кров’ю та її компонентами.

З професійним святом щиро вітаємо працівників медицини!

Нехай ваша праця дарує людям надію, нехай настрій Ваш і самопочуття завжди будуть відмінними, а енергія та оптимізм допомагають досягати цілі.

Мирного неба над головою!Скорішої перемоги нашої України.