kmbc@health.kiev.ua     телефон: +38 044 453 98 63 ; 093 199 34 16
(з 8.00 до 16.00 з пн-пт)
Експедиція телефон: +38 044 453 73 56, +38 044 468 27 95, +38 (068)-073-63-19 (Цілодобово)
Структурний підрозділ № 1 відділення трансфузіології (вул.Пимоненка 8):
+38 044 465 43 63; +38 044 465 43

Структурний підрозділ № 2 (вул. Петра Запорожця, 26):
+38 093 158 47 55

Усі Новини

Прийом донорів у зв’язку з ремонтом

Шановні донори!

       Від імені адміністрації КНП «Київський міський центр крові» повідомляємо Вас, у зв’язку з капітальним ремонтом ІІ поверху основного корпусу підприємства, основний забір донорської крові з 12 жовтня 2020 року буде здійснюватися за адресами: вул. М. Пимоненка, 8, з 08:00 до 16:00,    (телефон для довідок: (044) 465-43-63) та П. Запорожця, 26, з 08:00 до 15:00, (телефон для довідок: (093) 158-47-55).

       В центральному корпусі по вул. М. Берлинського,12 (телефон для довідок/реєстратура: (044) 453-98-63; (093) 199-34-16) буде здійснюватися забір тромбоцитів та плазми методом аферезу.

       Перепрошуємо за тимчасові незручності. Проте, ми докладаємо зусиль з метою покращення комфорту Вашого перебування в нашому закладі в подальшому.

       З повагою, адміністрація КНП «Київський міський центр крові».

“Подумай про інших, здай кров, поділись життям”

Щороку 14 червня країни всього світу відзначають Всесвітній день донора крові (ВДДК). Ця подія є приводом для залучення уваги громадськості до питання про потреби людства в безпечній крові та продуктах крові і висловлення подяки донорам крові за те, що вони, здаючи кров, допомагають рятувати життя людей.

Донорська кров – це цінний ресурс як при плановому лікуванні, так і при наданні невідкладної допомоги. Завдяки їй пацієнти з небезпечними для життя патологіями можуть жити довше і мати більш високу якість життя. Донорська кров також може бути необхідна при складних медичних і хірургічних процедурах. Переливання крові має життєво важливе значення при лікуванні поранених в умовах надзвичайних ситуацій будь-якого типу (природні катастрофи, аварії, збройні конфлікти і т.д.) і грає найважливішу роль при наданні акушерської та перинатальної допомоги.

Служба крові, що забезпечує доступ пацієнтів до безпечної донорської крові та продуктів крові в достатньому обсязі, є однією з основних складових ефективної системи охорони здоров’я. Забезпечення достатніх запасів безпечної донорської крові вимагає створення координованої на національному рівні служби переливання крові, що діє на основі добровільного і безоплатного донорства. Однак у багатьох країнах служби крові стикаються з труднощами в забезпеченні достатніх запасів, якості і безпеки донорської крові, зокрема і Україна також.

Підсумки тижня донора

Підбиваючи підсумки Тижня донора, хотіли б сказати, що цей тиждень був неймовірним, сповнений сюрпризів та приємних емоцій 
☝️Ми відчули важливу для нас підтримку теми донорства та донорів на різних рівнях!

Перш за все ми дякуємо кожному нашому Донору, яких було 6️⃣8️⃣6️⃣ протягом цього тижня, за те, що Ви рятуєте життя!❤️

Ми дякуємо компаніям та організаціям, які провели Дні донора разом з нами для підтримки донорства у ці дні: Coca-Cola, Фокстрот, Київський БКК, ПрАТ «Укргідроенерго»Департамент молоді та спорту м.Києва, СК Раритет.

За чудову всеукраїнську акцію #Перемогаунасвкрові для популяризації донорства від Червоного Хреста України та Мінмолодьспорту за участю представників Федерація стронгмену України та відомих спортсменів.

 І звичайно ж за створення настрою донорів :
Червоний Хрест України
Міністерство молоді та спорту України
Coca-Cola Ukraine
Київський БКК
Strauss Ukraine
Дніпролаб

Разом ми потужна сила для розвитку безоплатного добровільного донорства!

❤️Ставайте донорами – рятуйте життя!❤️

Шановні наші Колеги❗

Від імені адміністрації та колективу Київського міського центру крові вітаємо🥳 Вас із Днем медичного працівника⚕️, який цього року припадає на 21 червня 2020 року!
Дякуємо Вам👏 за жертовність і самовідданість, наполегливу працю в непростих умовах пандемії COVD-19!

Завдяки вашому чесному, відповідальному і безкорисливому ставленню до виконання обов’язків врятовано безліч життів та збережено здоров’я наших співгромадян!

Ви – справжні герої🦸, які щоденно, усупереч різних обставин, власним прикладом доводите важливість допомагати та рятувати ближнього, що є найбільшим даром для людини, реалізація якого становить основу буття кожного з нас.

Зичимо Вам міцного здоров’я💪, гараздів і достатку💸, самореалізації та гідного визнання суспільством🎖️!

Хай доля буде прихильною до Вас, а життєвий шлях рівним та без перешкод!

Гарного і вдалого Вам святкування!❤️